Çarşamba, Temmuz 24, 2024

Ekonomi, Gündem

Hotel Marde Hizmetlerini Dünya Standartlarına Taşıyor

Hotel Marde hizmetlerini dünya kalitesine yükseltmek için çalışanlarına kurumsal iletişim eğitimi verdi

Mersin’in hızla gelişen turizm ve otelcilik sektöründe firmalar ve oteller hizmetlerini dünya standartlarına çıkarmak ve fark yaratan hizmetler sunmak için sürekli olarak kendilerini geliştiriyorlar. Bu konuda ciddi girişimlerde bulunan Marde Otel de otel çalışanlarının ve otelde hizmet sunan personellerinin müşteriler ile iletişim kalitesini yükseltmek ve etkili iletişim kurabilmelerini sağlamak için kurumsal iletişim eğitimi düzenledi.   

Eğitimi, bu alanda ünlü bir uzman, yazar ve eğitmen olan Güray Gökal verdi. Eğitimde, “Etkili iletişim, beden dili, mikro ifadeler, etkili konuşma ve hitabet, ikna teknikleri, çatışma çözme, liderlik, motivasyon ve takım çalışması” konularında sunum yapıldı. Teorik bilgilerin yanı sıra, uygulama çalışmaları da gerçekleştirildi.

Gökal, bu tür eğitimler otellerde etkin takım çalışması, otel personelinin birbirleriyle etkileşim halinde çalışarak verimliliği ve iş kalitesini artırmak için yapılan çalışmalardır. “Özellikle de misafirlerle doğrudan temas halinde olan personel için çok önemlidir” diye konuştu.

Eğitimle ilgili olarak bilgi veren Hotel Marde Genel Müdürü Nuri Canseven “Çok verimli ve amacına ulaşan bir eğitim programı gerçekleştirdik. Çalışma arkadaşlarımıza misafirlerimize daha kaliteli, daha profesyonel hizmet verebilmeleri için bu tür eğitimlerimize devam edeceğiz” dedi.

Eğitim, çalışanlara katılım sertifikalarının verilmesinin ardından sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir