Cuma, Haziran 21, 2024

Siyaset

MHP Tarsus’ta Zafer Yürüyüşü Yaptı 

(Foto.Haber Merkezi)

Mersin Tarsus İlçe Teşkilatı Zafer Yürüyüşü düzenledi. Tarsus Atatürk Caddesi yol boyunca parti bayraklarıyla donatıldı. 14 Mayıs seçimlerine günler kala, Mersin milletvekili adayları, belediye başkanları, parti yöneticileri ve çok sayıda partili yürüyüşe katıldı. 

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimleri öncesinde MHP Tarsus İlçe başkanlığı tarafından düzenlenen yürüyüş, Tarsus Atatürk Caddesinden başlayarak, ilçe başkanlığına kadar sürdü.  

Yürüyüş esnasında konuşan MHP Mersin 1. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Levent Uysal, “Tarsus’lu olmaktan dolayı gururluyum. Şu anda 14 Mayıs’ın zaferinin provasını yapıyoruz. Tarsus’un gücünü herkes görüyor. Balkonlardan insanların desteklerini ve sevgi selini ve gönül bağını görüyorsunuz. Vatanımızın, bayrağımızın ve milletimizin birliği için bir arada olmaya, çalışmaya devam edeceğiz. Önceliğimiz her zaman Mersin olacak. Güçlü Milliyetçi Hareket Partisi ve Güçlü Türkiye için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” 

Üç hilal ve Türk Bayrakları donatılan caddedeki yürüyüşe, Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Mersin Milletvekili Adayları Dr. Levent Uysal, Serdar Soydan, Ali Arı, Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Akgül, önceki dönem belediye başkanları Hamit Tuna, Şevket Cam ve çok sayıda eski milletvekili ve parti yöneticileri katıldı. 

Coşkulu bir yürüyüş ile başlayan kalabalık, halkın yoğun ilgisi ile karşıland

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir