Pazar, Haziran 16, 2024

Siyaset

Hamit Karış Mersin Sokaklarını Karış Karış Geziyor

(Foto: Haber Merkezi)

Gelecek Partisi Mersin Milletvekili aday adayı Hamit Karış, ilin sokaklarını tek tek gezerek, Mersinlilerle sohbet ediyor, sorunlarını dinleyip, not alıyor.

Gelecek Partisi Mersin Milletvekili aday adayı Hamit Karış, ilin sokaklarını tek tek gezerek, Mersinlilerle sohbet ediyor, sorunlarını dinliyor, projeleri hakkında bilgi veriyor.
Partisinin Mersin İl Başkanlığını başarıyla yerine getirdikten sonra milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa eden Karış, çalışmalarına şimdiden başladı. Karış, fırsat buldukça Mersin sokaklarına inerek, vatandaşlarla birlikte olmaya özen gösteriyor.
Hamit Karış, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Mersin’in ve Mersinlilerin kendileri için çok önemli olduğunu anlatarak, “Mersin bizim gözbebeğimiz. Mersin’e hizmet etmek, kentimizi en iyi seviyelere çıkartabilmek amacıyla yola çıktık. İnşallah da ilimize layıkıyla hizmet edeceğiz.” dedi.
Oldukça heyecanlı olduğunu anlatan Karış, “Bu güzel kente hizmet herkese nasip olmaz. İl Başkanı olarak hizmet etmek nasip oldu. İnşallah da şimdi liderimiz, hocamız Sayın Ahmet Davutoğlu’yla beraber hem ülkemize hem Mersinimize hizmet edeceği. Bu yüzden her zaman onlarla olmaya dikkat ediyoruz. Onlarla konuşup, şimdiden sorunlarına çözümler bulmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir