Perşembe, Haziran 20, 2024

Siyaset

Mehmet Şahit Ezer AKP Mersin Milletvekili Aday Adayı Olmak İçin Başvurusunu Yaptı

(Foto: Haber Merkezi)

Mersin’de 28 yaşındaki genç iş insanı ve Yüksek İnşaat Mühendisi Mehmet Şahit Ezer, AKP Milletvekili adayı olmak için başvurusunu yaptı.  

Uzun zamandan beri, Mersin ve bölgesinde ciddi yatırımlar yapan Ezer ailesinin bir ferdi olan Mehmet Şahit Ezer, ‘Gençler için, Türkiye için’ şiarıyla aday adayı olduğunu açıkladı. 

“AKP’NİN KURULUŞUNDAN BERİ AİLECE VARIZ”

AKP ’nin kuruluşundan bu yana hizmet verdiklerini belirten Mersin Milletvekili aday adayı genç iş insanı Ezer, seçilmesi durumunda gençlere ve kadınlara yönelik büyük projelerinin olduğunu söyledi. Milletvekili aday adayı Ezer; “Aile olarak işlerimizin büyük çoğunluğu Mersin ilindedir. Bizlerde Mersin’imize daha iyi hizmet etmek için başvurumuzu yaptık.  Mersin’in bütün sorunlarına hâkimiz. Partimizin birçok kademesinde aile olarak görev almamız sebebiyle büyük emeklerimiz ve hizmetlerimiz var. Allah nasip ederse, aday gösterilip seçilmem durumunda genç vekillerin ne kadar başarılı olduğunu hep birlikte göreceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın her seferinde gençlere olan güvenini açıklaması bizleri heyecanlandırdı.  Biz gençlerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, partimizin bütün büyüklerine mahcup olmamak için canla başla çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir