Cuma, Haziran 21, 2024

Kadın

Kadın Bayilerden Anıtkabir Ziyareti

Ülkemizin dayanıklı tüketim malları satan ünlü bir markanın 100 kadın bayisi Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel olarak Ankara’da bir araya gelerek Anıtkabir’i ziyaret etti.

Kadınları girişimciliğe teşvik etmek ve bayi ekosisteminde kadın temsiliyetinin artırmak üzere 2019 yılında başlattığı proje kapsamında ilk hedefi olan 100 kadın bayiye ulaştı. firmanın 100 kadın bayisi Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel olarak Ankara’da düzenlenen Kadın Bayi Zirvesi’nde bir araya geldi.

 Anıtkabir’i ziyaret eden firma bayilerine Türkiye beyaz eşya zinciri Genel Müdürü Can Dinçer, firmanın Global İletişim Kıdemli Direktörü Zeynep Özbil, Satış Kıdemli Direktörü Burak Bilgisel ve firmanın atış Kıdemli Yöneticisi Fatih Yılmaz eşlik etti.

Firmanın Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, Anıtkabir defterindeki yazısında, “Cumhuriyet tarihimizin önemli kilometre taşlarına eşlik eden, bayrağımızı sınırların ötesine taşıyarak dünyanın lider oyuncuları arasına giren bir şirket olarak; ülkemize değer yaratmak ve yeni başarılar elde etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. bir Cumhuriyet markası olan firmamız bu yolda, küresel bir başarı hikayesi yazarken Türkiye’nin toplumsal ve ekonomik gelişimine de katkı sağlamayı hedefliyor. Ülkemizin kalkınması için kadınların ekonomiye katılımının artması; erkeklerle yan yana omuz omuza hayatın her alanında ön saflarda yer almaları gerektiğinin farkındayız. Kadınların güçlenmesi, lider pozisyonlarda ve girişimci olarak toplumda daha fazla söz sahibi olabilmeleri için çıktığımız yolda Cumhuriyet’in 100’üncü yılı itibarıyla, 100 kadın bayi hedefine ulaşmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen zirve kapsamında firmanın Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, Kadının İşi, Gücü projesiyle ilgili güncel bilgileri ve hedefleri paylaştı. Etkinlik kapsamında, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Türkiye Ofisi Programlar Müdürü Zeliha Ünaldı ve Yazar-Girişimci Şermin Yaşar’ın katılımıyla “Sınırların Ötesine Geçen Kadınlar” ve Beko Bayilerinin katılımıyla “İlham Verenler” panelleri düzenlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir