Cuma, Haziran 21, 2024

Siyaset

Hamit Karış Vekil Aday Adayıyla Buluştu

(Foto: Haber Merkezi)

Gelecek Partisi Mersin Milletvekili aday adayı Hamit Karış, kendisi gibi partisinin milletvekili aday adayı Şefika İzoğlu ile görüştü.

Gelecek Partisi Mersin Milletvekili aday adayı Hamit Karış, kendisi gibi partisinin milletvekili aday adayı Şefika İzoğlu ile bir araya geldi.
Seçim heyecanı tüm Türkiye gibi Mersin’i de iyice sarmış durumda. Özellikle milletvekili aday adayı olanları tatlı bir telaş sarmış bulunuyor. Vekil adayları çalışmalarını sürdürürken, bir taraftan da birbirlerini ziyaret etmekten geri durmuyor.
Mersin’de en dikkat çeken isimlerden olan Gelecek Partisi Mersin Milletvekili aday adayı Hamit Karış da her kesimden kişi tarafından ziyaret ediliyor. Karış son olarak, kendisi gibi partisinin milletvekili aday adayı Şefika İzoğlu tarafından ziyaret edildi.
Hamit Karış, ziyarete ilişkin, “28. Dönem Mersin Milletvekili Aday Adayımız Şefika İzoğlu ziyaretime geldi. Seçim süreciyle ilgili istişarede bulunduk. Ziyaretinden dolayı teşekkür ederim, başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir