Perşembe, Haziran 20, 2024

Siyaset

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış Başkanlık Görevinden İstifa Ederek Mersin Milletvekili Aday Adayı Olduğunu Yaptığı Basın Açıklamasıyla Duyurdu

(Foto: Haber Merkezi)

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, başkanlık görevinden istifa ederek Mersin milletvekili aday adayı olduğunu yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu. Vekil Adayı Karış:” Mersin’e iyi hizmeti verebilmek için ben de adayım.” dedi.

İl Başkanlığı görevinde gösterdiği üstün başarıyı siyasi arenalarda da sıkça gösteren Hamit Karış, vatandaşların ve siyasilerin yoğun desteği ile Gelecek Partisi Mersin milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Mersin için taşın altına elini koyduğunu belirten vekil aday adayı Karış:” Bu yol çok kutlu bir yol. Ben de bu yolun sorumluluğunu ve değerini bilerek bugün Mersin milletvekili aday adayı olduğumu resmen duyurdum. Yol uzun, yol meşakkatli. Fakat Mersin’imizi sosyal, siyasal ekonomik, eğitim, sağlık, turizm, sanayi açıdan en prestijli il yapmak için var gücümle çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben Mersin’i çok iyi biliyorum. Ben tepeden değil halkın içinden Mersin’e bakıyorum. Amacım koltuk, makam mevkii asla değil. Yegane amacım Mersin’e hizmet etmek. Mersinli hemşerilerimi her açıdan memnun edebilmek. Bir yola çıktım. Bu dava hepimizin davası. Beni destekleyen, desteklemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Hepimiz için hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum, sağ olun var olun.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir