Perşembe, Haziran 20, 2024

Siyaset

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış  14 Mayıs’tan Sonra Daha Güzel Ramazanları Birlikte Huzur İçinde Karşılayacağız İnşallah

(Foto: Haber Merkezi)

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Ramazan’ın bolluk ve bereket anlamına geldiğini belirterek, “Yaşayacağımız en zor Ramazan ayı olacak. 14 Mayıs’tan sonra daha güzel Ramazanları birlikte, huzur içinde karşılayacağız inşallah” dedi.

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, mübarek üç ayların sonuncusu olan Ramazan’ın başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ramazan’ın başlaması dolayısıyla duyduğu heyecanı dile getiren Karış, “ilk oruç 23 Mart’ta tutulacak. Oruç tutacak olan vatandaşlarımız, bu gece ilk sahura kalkacak. Ne yazık ki ekonomik sıkıntılar nedeniyle vatandaşımızın iftar sofraları daha yoksul. Alım gücü düştü. Vatandaşımız Ramazan pidesi dahi alamayacak noktaya getirildi. Et, süt ürünleri el yakıyor. Bu yaşayacağımız en zor Ramazan ayı olacak. Paylaşarak zor günleri geride bırakacağız. 14 Mayıs’tan sonra daha güzel Ramazanları birlikte, huzur içinde karşılayacağız inşallah. Ramazan ayı ülkemize, bölgemize ve tüm dünyaya güzellikler, mutluluk ve huzur getirsin. Hayırlı Ramazanlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir