Pazar, Haziran 23, 2024

Sivil Toplum

Başkan Av. Ulaş Yılmaz’dan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Mezitli Şubesine Teşekkür

(Foto: Haber Merkezi)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Av. Ulaş Yılmaz, Mezitli İlçe Örgütü olarak, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Mezitli Şubesinin düzenlediği “Yaza Merhaba Çayı” etkinliğinde dernek üyeleri ve bursiyerleri ile bir araya geldiklerini belirtti. Başkan Yılmaz, misafirperverliklerinden dolayı Dernek Başkanı Gülten Hanım ve değerli yöneticilere teşekkür etti.

Başkan Yılmaz, etkinlik hakkında yaptığı açıklamada, “Mezitli İlçe Örgütü olarak, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Mezitli Şubesinin ‘Yaza Merhaba Çayı’ etkinliğinde bir araya geldik. Dernek üyeleri ve bursiyerlerle buluşarak keyifli anlar paylaştık. Bu anlamlı etkinlikte bizleri ağırlayan Dernek Başkanı Gülten Hanım ve tüm yöneticilere misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz,” dedi.

Başkan Yılmaz, CHP olarak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve desteklediklerini belirterek, “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ve gençlerimize destek olmak adına önemli çalışmalar yürütüyor. Bizler de CHP olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek olmaya devam edeceğiz,” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz, dernek üyeleri ve bursiyerlerle yapılan sohbetlerin oldukça verimli geçtiğini belirterek, “Bu tür etkinlikler, birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor. Gençlerimizin ve dernek üyelerimizin görüş ve önerilerini dinlemek, bizim için büyük bir değer taşıyor. Hep birlikte daha aydınlık bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz,” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir