Cuma, Haziran 21, 2024

Siyaset

AKP Mersin Milletvekili Adayı Avukat Havva Sibel Söylemez Toroslarda Yurttaşlarla Buluştu

(Foto: Haber Merkezi)

28. Dönem Milletvekili seçimlerinde AKP Mersin Milletvekili Adayı Avukat Havva Sibel Söylemez,  seçim çalışmaları kapsamında Toroslar ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerine AKP Toroslar İlçe Başkanlığıyla başlayan Söylemez, Başkan Bekir Topçu ve yönetimini ziyaret ederek, ilçe teşkilatı olarak yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Topçu, Söylemez’e Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı armağan etti. Söylemez’in bir sonraki durağı Mersin Mutkililer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği oldu. Söylemez, AKP Toroslar İlçe Başkanı Bekir Topçu, Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Nalan Erden ve teşkilat üyeleri ile birlikte dernek başkanı Murat Acar’ı makamında ziyaret ederek, derneğin yürütmekte olduğu çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

SÖYLEMEZ’DEN ANLAMLI ZİYARET”
Toroslar ilçesinde bulunan Mersin Yardım ve İyilik Vakfı Huzur Evi sakinlerini de bayram arefesinde unutmayan AKP Mersin Milletvekili Adayı Havva Sibel Söylemez, huzur evi sakinlerinin ellerini öpüp, bayramlarını kutladı. Söylemez, “Büyüklerimiz bizim vicdanımız, zenginliğimiz, kültürümüz, tarihimizdir. Kıymetli büyüklerimizin ellerini öptük, bayramlarını kutladık, hayır dualarını aldık. Allah onları başımızdan eksik etmesin” diye konuştu. 
“HASTANEDE TEDAVİ GÖREN HASTALARI UNUTMADI”
Bayramda hastanede tedavi gören hastaları ve yakınlarını da unutmayan Vekil Adayı Söylemez, Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine ziyarette bulundu. Hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunan Söylemez, tek tek sohbet ederek, bayramlarını kutladı. 
“YANGINDA HAYATINI KAYBEDEN İTFAİYE ERİ İÇİN TAZİYE ZİYARTİNDE BULUNDU”
AKP Mersin Milletvekili Adayı Havva Sibel Söylemez, Akdeniz ilçesinde Sanayi Sitesi’nde meydana gelen yangında hayatını kaybeden itfaiye eri Nazmi Çelikkaya’nın Toroslar ilçesinde yaşayan ailesine taziye ve baş sağlığı dileklerinde bulundu. Söylemez, “Sabırlar diliyorum. Rabbim kardeşimizin mekanını cennet, makamını ali eylesin. Başımız sağ olsun. Çok üzgünüz.” ifadelerini kullandı.
“HER ZAMAN MERSİN SOKAKLARINDA OLACAĞIM”
Daha sonra beraberindeki teşkilat üyeleriyle birlikte esnaf ziyaretinde bulunan Vekil Adayı Sibel Söylemez, Kuvayi Milliye Caddesini karış karış gezerek, sıkmadık el bırakmadı. Esnaf ve vatandaşlarla tek tek sohbet eden Söylemez, onların taleplerini dinleyip, çözümü noktasında birebir ilgileneceğinin sözünü verdi. Vatandaşlardan büyük ilgi gören Sibel Söylemez, her zaman Mersin’in sokaklarında olacağını, Mersin’in hizmetkarı olacağını dile getirerek, iyi bayramlar diledi. “İFTARDA MUŞLULAR DERNEĞİ’NİN SOFRASINA KONUK OLDU”
Yörük kızı Söylemez, iftarda ise Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak ile birlikte, Mersin Muş İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği iftar programına katılarak, iftar sofrasının bereketini vatandaşlarla paylaştı. Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Söylemez, onlarla tek tek sohbet ederek bayramlarını kutladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir