Cumartesi, Temmuz 20, 2024

Siyaset

Yenişehir’e Deva Olacağız

DEVA Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok: Çok güzel projelerle Yenişehir’e DEVA olacağız
Mersin- DEVA Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok, Yenişehir için çok güzel projelerinin olduğunu belirterek, ziyaretlerde herkesimden büyük bir ilgi gördüklerini ve herkese olacağını söyledi.

Seçim çalışmalarını ekibiyle yoğun bir şekilde sürdüren DEVA Partisi Yenişehir Belediye Başkan adayı Genç İş İnsanı Faik Tok, Yenişehir bölgesinde gidilmedik yer bırakmıyor. Seçim çalışmalarına erken ve hazırlıklı başlayan Tok, Yenişehir’de gidilmedik esnaf, sivil toplum örgütü ve vatandaş bırakmadı. Yenişehir’de sürpriz yapması beklenen olan Tok, Yenişehir’de çok konuşuluyor.
Her mahallede vatandaş ve esnaf ziyaretleri yapan Tok, özellikle herkesimden destek ve büyük bir ilgi görüyor. Genç olması ve uzun yıllardır Yenişehir’de iş yapması nedeniyle çok tanınan ve sevilen Tok, Yenişehir’in kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi için çok çalışıyor.
Konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Faik Tok, “Yenişehir’de inşaat ve birçok alanda işlerimiz oldu. Yenişehir’in ekmeğini çok yedim. Şimdi vefa ve hizmet etme zamanı. Yenişehir’i hak ettiği yere getirmek ve kalkındırmak amacıyla belediye başkanlığına aday oldum. Yenişehir maalesef hizmet konusunda istenilen yerde değil. Yenişehir’i kalkındırmamız lazım. Yenişehir halkı herşeyin en güzelini hak ediyor. Yenişehir için uzman akademisyen ekibimizle çok güzel projeler hazırladık. Bu projelerle Yenişehir çağ atlayacak. Projelerimize büyük bir ilgi var. Özellikle ihtiyaca göre proje hazırladık. Projelerimiz kamuoyunda çok tartışılıyor. İlgi görüyor. Özellikle sosyal projelerimiz dar gelirli vatandaşlarımıza nefes olacak. Sosyal belediyecilikle Türkiye’de örnek olacağız. Maaşları çok düşük olan ve Zor durumda olan emeklilerimiz ile öğrencilerimizin yanında olacağız. Kadınlarımız için atölyeler ile kadın kooperatifleri açacağız. Meslek edindirme kursları açacağız. Tarıma ve üreticiye destek olacağız. Esnaflarımızın yanında olacağız. Esnaf masası kuracağız. Bir kentte esnaf mutluysa o kent mutlu olur anlayışıyla bakıyoruz “dedi.
Herkesimin belediye başkanı olacağını vurgulayan Tok, “Biz göreve geldiğimizde herkesime eşit hizmet vereceğiz. Dili, dini, ırkı ne olursa olsun herkese eşit mesafede olacağız. Belediye baba ocağı gibi olacak. Hiçkimse kendini dışlanmış hissetmeyecek. Sahada herkesimden büyük bir ilgi ve destek alıyoruz. Birçok partiden insanlar bana farklı partilere mensup olduklarını ancak kentini yararı için bana oyunu vereceklerini dile getiriyorlar. Parti görüşü ne olursa olsun herkesimin oyuna talibim. Sonuçta kazanan Yenişehir olacak. Yenişehir bizle tam hizmete ve mutluluğa kavuşacak. Yenişehir çok örnek bir kent olacak. Yenişehir kültürün, sanatın ve kalkınmanın kenti olacak.” Diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir